NABÍDKA APARTMÁNŮ

APARTMÁN S TERASOU

Tento slunný apartmán se nachází ve 4.patře domu, má velikost 65m2, k dispozici je terasa orientovaná směrem k řece. V apartmánu je k dispozici 1 samostatná ložnice. V obývacím pokoji   je navíc rozkládací lůžko pro 2 osoby. Obývací pokoj je propojen s kuchyňským a jídelním koutem. Dále je zde samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. Je vhodný pro ubytování až 4 osob. 

Apartmán je vybaven  Wi-Fi zdarma,  satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyní, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, potřeby na žehlení prádla, pračkou a fénem. K dispozici jsou mycí a čistící prostředky na nádobí, utěrky, ručníky, ložní prádlo a hygienické potřeby  v koupelně. 

         Obecné informace k ubytování

  • Apartmány jsou výhradně nekuřácké, kouřit lze pouze na balkóně
  • V objektu lze využít výtah
  • Možnost uložení jízdních kol a kočárků zdarma uvnitř v objektu
  • Doprava na letiště za poplatek
  • Pokud cestujete s dětmi, lze zajistit dětskou stoličku a dětskou postýlku


APARTMÁN S BALKÓNEM

Apartmán s balkónem se nachází ve 3.patře domu, má velikost 75 m2, k dispozici je balkón včetně sezení. Je vybaven manželským lůžkem v ložnici a rozkládací pohovkou v obývací části, která je spojena s kuchyňským a jídelním koutem. Je vhodný pro ubytování 2-4 osob.

Apartmán je vybaven Wi-Fi zdarma, satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyní, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, potřeby na žehlení prádla, pračkou a fénem. K dispozici jsou mycí a čistící prostředky na nádobí, utěrky, ručníky, ložní prádlo a hygienické potřeby v koupelně.